Klasikinis sėdmaišis XL COZY (250 l)

iš baldų audinio

119.00 95.00

- 20%

Klasikinis sėdmaišis XL COZY (250 l)

iš baldų audinio

119.00 95.00

Spalva
Išvalyti

Nemokamas pristatymas

Iki jūsų namų

Garantija – 24 mėnesių!

Naudojame rūpestingai patikrintas, aukščiausios kokybės medžiagas

Pagaminta Lietuvai

Su meile

Viršutinė danga – baldinė medžiaga
Vidinis maišas – granulėmis pripildytas vidinis maišas, kad išorinį apvalkalą būtų galima nuimti ir išskalbti
Užpildas – putų polistireno granulės (~250l)
Dvigubos siūlės – moderni išvaizda ir neprilygstamas tvirtumas
Saugus uždarymas – paslėpti ir rūpestingai įsiūti užtrauktukai – vaikai neatidarys
Patogus – suaugusiems, paaugliams ir vaikams

Tinka naudoti viduje:

 • namuose – svetainėje, miegamajame…
 • viešose vietose – biuruose, konferencijų salėse, svečių namuose, viešbučiuose…
Size icons centred product

80 cm

Size icons centred product

80 cm

Size icons centred product

110 cm

ICONSKG

4,5 kg

XL COZY klasikinės kriaušės formos sėdmaišis pagamintas iš veliūrinio audinio ir tinka tiek paaugliams, tiek suaugusiems. Ypatingas pufų užpildas prisitaiko prie kūno formos, puikiai remia nugaros vidurinę ir apatinę dalį, be to – maloniai šildo.

XL COZY yra kompaktiškas – neužima daug vietos, todėl tinka ir mažoms patalpoms. Jo dizainas dera tiek moderniam, tiek klasikinio stiliaus interjerui. Jūsų sėdmaišis taps mėgstamiausia poilsio vieta.

XL COZY sėdmaišis – puikus sprendimas įrengiant biurų, konferencijų centrų, viešbučių poilsio zonas.

XL COZY išorinis užvalkalas lengvai nuimamas, užpildas lieka vidiniame maiše ir jį galima plauti, jei pufas išsiteptų.

Sėdmaišį išskirtiniu padarys išsiuvinėtas jubiliato vardas arba palinkėjimas, spausdintas įmonės ar prekių ženklas.

✔ Tinka suaugusiems, paaugliams ir vaikams

✔ Atsparus – bus naudojamas ilgus metus

✔ Lengvas – jį paprasta perkelti į kitą vietą

✔ Ergonomiškas – ypatingas sėdmaišių užpildas prisitaiko prie kūno, puikiai palaiko pavargusią nugarą ir leidžia jai pailsėti

✔ Jį galima naudoti ir namuose, ir įvairiose viešosiose vietose – biuruose, konferencijų salėse, viešbučiuose…

✔ Puiki dovana jums svarbiam žmogui

✔ Saugus baldas vaikams – neturi aštrių kampų

 1. Viršutinė danga: viršutinė sėdmaišių danga COZY, TREND, IDEAL yra pagaminta iš minkšto ir maloniai liečiamo baldinio audinio. Viršutinė danga lengvai nuimama ir plaunama.
 2. Vidinis maišas:  iš elastingos medžiagos pagamintame vidiniame maiše talpinamas užpildas, todėl sėdmaišis prisitaiko prie reikiamos formos.
 3. Užpildas: Sėdmaišiai yra užpildyti mažomis, 3–5 mm skersmens putų polistireno granulėmis, kurios puikiai prisitaiko prie Jūsų kūno.

Baldinis audinys COZY

Baldinis audinys COZY yra gražus, labai minkštas ir maloniai liečiamas. Siūlomos įvairios audinio spalvos, nuo šviesių pastelinių tonų iki tamsiai rudų ir juodų. Aukštos kokybės ir patrauklaus dizaino audinys – tai tinkamas pasirinkimas Jūsų namams! Audiniai turi OEKO-TEX® 100 sertifikatą arba atitikties Europos Sąjungos REACH direktyvoms sertifikatą. Tai reiškia, kad audinys yra aukštos kokybės ir saugus, jo sudėtyje nėra alergenų, todėl jis ypač tinka vaikams. ✅ Atsparus ir minkštas baldinis audinys ✅ Skirtas naudojimui vidaus patalpose ✅ Sudėtyje nėra alergenų ✅ Pralaidus orui audinys ✅ Skalbiamas skalbimo mašinoje Techninė informacija: 🗞 Medžiaga: baldinis audinys  (100% poliesteris) ✅  Svoris:  330 g/m2 +/- 5% 💪 Atspari medžiaga: 83 000 (Martindale testas) 📋 OEKO-TEX® 100 sertifikatas ☀ Spalvų atsparumas saulės spinduliams 5 (pagal ISO B02) 🧼 Galima skalbti skalbimo mašinoje

Sėdmaišis yra su viršutine danga ir elastingu vidiniu maišu, pripildytu mažų granulių. Viršutinė danga yra lengvai nuimama, kad būtų galima ją išskalbti.

✅ Skalbiama skalbimo mašinoje arba rankomis (40 °C)

✅ Galima naudoti įprastus skalbimo miltelius, skirtus spalvotiems audiniams.

✗ Nenaudoti baliklio

✗ Nedžiovinti skalbinių džiovyklėje

✗ Nelyginti aukštoje temperatūroje, tik iki 110 ºC, rekomenduojama be garo

CHILL4YOU® – neprilygstamos kokybės sėdmaišiai

Gražūs ir atsparūs audiniai​

CHILL4YOU savo sėdmaišius siuva tik iš rūpestingai patikrintų medžiagų. Jos yra tankios ir atsparios, kad sėdmaišiai būtų naudojami ilgai bei patikimai, džiugintų savo patogumu ir didelius, ir mažus.

Platus pasirinkimas – Jums tinkamos spalvos pasirinkimui siūlome 15 įvairių dirbtinės odos ir 15 baldinio audinio atspalvių.

CHILL4YOU sėdmaišiai yra saugūs vaikams ir suaugusiems. Mūsų baldinių audinių asortimentas atitinka tarptautinį ekologinį standartą OEKO-TEX® arba Europos REACH direktyvą ir yra atitinkamai sertifikuotas. Tai reiškia, kad audinių sudėtyje nėra kenksmingų medžiagų ir alergenų.

Siūlės

Kad sėdmaišis būtų naudojamas ilgai – kiekviena siūlė siuvama dviguba, taip pat, kaip ir džinsiniai drabužiai, todėl siūlės yra labai atsparios. Siuvimui naudojame poliesterio siūlus, ypač tinkančius dirbtinei odai ir baldiniam audiniui.

Viršutinė danga

Audinio dangos sėdmaišius lengva valyti – baltomis granulėmis pripildytas elastingas maišas yra apvelkamas viršutine danga.  Viršutinė danga yra lengvai nuimama, kad būtų galima ją išskalbti.

Užtrauktukai

CHILL4YOU sėdmaišiai saugiai uždaromi dvejais užtrauktukais. Rūpestingos mūsų siuvėjos užtrauktukus įsiuva taip, kad jo užsegimas būtų giliai viduje. Vadinasi, apsauga yra dviguba. Taip pat pasirūpinome, kad užtrauktukas nebraižytų grindų.

Sėdmaišių užpildas

Viena pagrindinių sėdmaišio dalių yra užpildas. Mūsų sėdmaišius pripildome mažomis, apie 3–5 mm putų polistireno granulėmis – tai geriausias sėdmaišių pripildymo sprendimas. Kad sėdmaišius būtų lengviau prižiūrėti, mažosios granulės yra patalpinamos atskirame iš elastingo audinio pagamintame pamušaliniame maiše.
Šias granules 90% sudaro oras, todėl su laiku, naudojant sėdmaišį, jos susispaudžia, tampa mažesnės. Todėl visus sėdmaišius po pirmųjų 8–12 mėnesių naudojimo reikės papildyti. Sėdmaišių užpildo galite įsigyti čia.

Garantija

 • Visiems CHILL4YOU ® gamintojo sėdmaišiams – nuo pirkimo momento suteikiama 24 mėnesių garantija.
 • Garantija galioja prekės kokybės trūkumams, atsiradusiems dėl gamintojo kaltės, pavyzdžiui, gaminys neatitinka prekės aprašymo ar neturi jam numatytų funkcijų, negalimas jo naudojimas.
 • Garantija galioja visoms sėdmaišio detalėms, išskyrus granules, kurios sėdmaišio ar sėdmaišio naudojimo metu susispaudžia. Granulės mažėja dėl joms tenkančio spaudimo, ir tai yra įprastas reiškinys.
 • Įsigiję sėdmaišį, būtinai jį išpakuokite, nelaikykite uždaroje pakuotėje. Transportuojant pufą, dėl temperatūros svyravimų gali susidaryti drėgmė (kondensatas), todėl gavus pakuotę, ją reikia atidaryti.
 • Garantija netaikoma mechaniniams pažeidimams, atsiradusiems dėl netinkamo ir neteisingo naudojimo, taip pat dėl pirkėjo kaltės.
 • Gaminio savybių pokyčiai, atsiradę jo naudojimo laiku, ir natūralus nusidėvėjimas nelaikomi kokybės defektu.
 • Visas su grąžinamų prekių transportavimu susijusias išlaidas (pakuotės, transporto) dengia klientas.

Grąžinimas

 • Pagal LT vartotojų apsaugos norminius aktus, internetu įsigytas prekes Jūs galite grąžinti per 14 dienų nuo pirkimo momento.
 • Apie prekių grąžinimo ketinimą Jūs turite pareikšti aiškų pageidavimą, rašydami el. paštu: info@chill4you.lt. Laišką išsiųskite iki pasibaigs atsisakymo teisių pasibaigimo terminas.
 • Grąžinat prekes, Jūs turite užtikrinti atitinkamą transportavimo pakuotę, kad gaminys būtų saugiai pristatytas į mūsų sandėlį.
 • Visas su grąžinamų prekių transportavimu susijusias išlaidas (pakuotės, transporto) dengia klientas.
 • Deja, mes nepriimsime grąžinamų prekių, jei jos yra personalizuotos kliento pasirinktu siuvinėjimu ar spaudiniu, arba prekė yra pažeista dėl kliento kaltės.
 • Per 5 dienas po prekės grąžinimo SIA „BIG RED“ grąžins sumokėtus pinigus.

Sėdmaišių pristatymas

icons

Greitai

 • DPD kurjeris pristatys sėdmaišį į bet kurią Lietuvos vietą.
 • Pristatymas užtruks 3-4 darbo dienas, mes atsiūsime patvirtinimą.
 • Kad pristatymas vyktų sklandžiai, labai svarbu užsakymo metu nurodyti Jūsų vardą, tikslų pristatymo adresą ir telefono numerį.
 • Pristatymo dieną su Jumis susisieks kurjerio atstovas dėl tikslaus pristatymo laiko. Kurjerio paslaugos teikiamos darbo dienomis nuo 8:00 iki 18:00 val.
icons

Nemokamas pristatymas​​

 • NEMOKAMAS pristatymas į Jūsų namus!
 • Jūsų patogumui, už papildomą 9,99 EUR mokestį pristatymas galimas ir šeštadieniais. Ši paslauga galioja Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Marijampolėje, Tauragėje, Telšiuose, Utenoje.
 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS tik užsakant sėdmaišius.

  Pristatymo kainos SĖDMAIŠIŲ UŽPILDAMS:

  1 – 3 užpildo pakuotės – 5 €
  daugiau nei 4 užpildo pakuotės – 8 €

icons

Saugus ir patogus pirkimas

 • Už sėdmaišius galite atsiskaityti 3 patogiais būdais:

Klientų atsiliepimai

Kliento įvertinimas 5 balai iš 5 (Facebook)
5/5
Laura Tenyte-Klimasauskiene
Laura Tenyte-Klimasauskiene
@tenyteklimasauskiene
Read More
Laaaabai nuostabi prekė. Mano 6 ir 4 metų vaikai sutelpa dviese ❤😘 net vyras sako tai mūsų pats geriausias pirkinys kokį esame pirkę vaikams. Mūsų alyvuogės spalvos, odinis, sėdmaišis. Esame laaabai laimingi jį įsigiję. Ačiū Jums už puikų bendravimą iki prekės pristatymo ir po pristatymo.Prekė atvežta į namus sutartą datą. Labai viskas puiku. Kokybė tikrai nuostabi. Rekomenduojame visiems ❤
Virginija Siugzdiniene
Virginija Siugzdiniene
@virginija.siugzdiniene.3
Read More
Žaibiškas pristatymas netgi esant milžiniškomis darbo apkrovomis, Operatyvus informacijos teikimas. Prekė labai kokybiška ir patraukli. Ačiū vadybininkui p. Virmantui už bendradarbiavimą.
Kristina Dobrovolskienė
Kristina Dobrovolskienė
@kristina.dobrovolskiene.56
Read More
Greitas pristatymas ir prekės už patrauklią kainą
Previous
Next

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Skaitykite daugiau – slapukų politika