Klasikinis sėdmaišis XL SMART (250 l)

iš dirbtinės odos

119.00 95.00

- 20%

Klasikinis sėdmaišis XL SMART (250 l)

iš dirbtinės odos

119.00 95.00

Spalva
Išvalyti

Nemokamas pristatymas

Iki jūsų namų

Garantija – 24 mėnesių!

Naudojame rūpestingai patikrintas, aukščiausios kokybės medžiagas

Pagaminta Lietuvai

Su meile

Viršutinė danga – patvari dirbtinė oda
Atsparus drėgmei – tinka naudoti patalpose ir lauke
Užpildas – putų polistireno granulės (~250l)
Dvigubos siūlės – moderni išvaizda ir neprilygstamas tvirtumas
Saugus uždarymas – paslėpti ir rūpestingai įsiūti užtrauktukai – vaikai neatidarys
Patogus – suaugusiems, paaugliams ir vaikams

Tinka naudoti:

 • namams – viduje ir lauke, terasoje arba kieme
 • viešose vietose – mokyklose, bibliotekose, biuruose, vaikų darželiuose, kavinėse…
Size icons centred product

80 cm

Size icons centred product

80 cm

Size icons centred product

110 cm

ICONSKG

5 kg

XL SMART klasikinės kriaušės formos sėdmaišis pagamintas iš atsparios dirbtinės odos ir tinka tiek paaugliams, tiek suaugusiems.

XL SMART yra ypatingos formos gaminys, kurio užpildas prisitaiko prie žmogaus kūno ir užtikrina kiek įmanoma didesnę atramą nugarai – nepakartojamas komfortas užtikrintas.

XL SMART yra kompaktiškas – neužima daug vietos, todėl tinka ir mažoms patalpoms. Jo dizainas dera tiek moderniam, tiek klasikinio stiliaus interjerui. Jūsų sėdmaišis taps mėgstamiausia poilsio vieta.

XL SMART sėdmaišis – puikus sprendimas įrengiant biurų, mokyklų ir įvairių kitų viešųjų vietų poilsio zonas.

Sėdmaišį išskirtiniu padarys spausdintas įmonės ar prekių ženklas.

✔ Tinka suaugusiems, paaugliams ir vaikams

✔ Atsparus – bus naudojamas ilgus metus

✔ Lengvas – jį paprasta perkelti į kitą vietą

✔ Ergonomiškas – ypatingas sėdmaišių užpildas prisitaiko prie kūno, puikiai palaiko pavargusią nugarą ir leidžia jai pailsėti

✔ Jį galima naudoti ir namuose, ir įvairiose viešosiose vietose – mokyklose, bibliotekose, biuruose…

✔ Galima naudoti lauke, terasoje, sode, paplūdimyje, lauko kavinėse ir baruose

✔ Puiki dovana jums svarbiam žmogui

✔ Saugus baldas vaikams – neturi aštrių kampų

 1. Išorinė danga: sėdmaišio danga yra pagaminta iš dirbtinės odos, ji lengvai valoma drėgnu audiniu ar kempine, yra atspari ir ją galima laikyti lauke. Viršutinė danga saugiai uždaroma 2 užtrauktukais – neatsidarys netyčia. Todėl sėdmaišis yra saugus vaikams.
 2. Užpildas: Sėdmaišiai yra užpildyti mažomis, 3–5 mm skersmens putų polistireno granulėmis, kurios puikiai prisitaiko prie Jūsų kūno.

Dirbtinė oda SMART

Iš atsparios dirbtinės odos pagaminti sėdmaišiai tinka naudojimui ir lauke, ir vidaus patalpose. Iš šios medžiagos pagamintus sėdmaišius naudoti praktiška, nešvarumai lengvai nuvalomi drėgnu audiniu arba kempine. Sodrios dirbtinės odos spalvos džiugins žvilgsnius, o jei pageidautumėte ko nors ypatingo – galime atspausdinti ant jos net nuotrauką. Dėl šios medžiagos praktiškumo ją ypač vertina įmonės, norinčios populiarinti savuosius prekių ženklus, žymėdami jais sėdmaišius. Dirbtinės odos sėdmaišiai derės bet kurioje aplinkoje: namuose, biure, kavinėje, pliažo bare, mokykloje, bibliotekoje… Juos naudoti galima visur. ✅ Patvari dirbtinė oda ✅ UV spinduliams atsparios spalvos ✅ Atspari drėgmei ✅ Lengvai valoma ✅ Galima naudoti namuose, darbe, mokykloje, renginiuose lauke ir kitur Techninė informacija: 🗞 Medžiaga: dirbtinė oda ✅ Svoris:  450 g/m2 +/- 20 g/m2 💪 Atspari medžiaga: 70 000 (Martindale testas) ☀  Spalvų atsparumas saulės spinduliams 7-8 (pagal  ISO 105-B02)

✔️ Valoma iš išorės drėgna kempine ar audiniu (atsparesnes dėmes valyti odos priežiūros priemone). Valymui galima naudoti ir odiniams baldas skirtas valymo priemones, ir paprastą vandenį su muilu.
❌ Neskalbti skalbimo mašinoje
❌ Nebalinti
❌ Nedžiovinti skalbinių džiovyklėje
❌ Nelyginti lygintuvu
❌ Nevalyti chemiškai

CHILL4YOU® – neprilygstamos kokybės sėdmaišiai

Gražūs ir atsparūs audiniai​

CHILL4YOU savo sėdmaišius siuva tik iš rūpestingai patikrintų medžiagų. Jos yra tankios ir atsparios, kad sėdmaišiai būtų naudojami ilgai bei patikimai, džiugintų savo patogumu ir didelius, ir mažus.

Platus pasirinkimas – Jums tinkamos spalvos pasirinkimui siūlome 15 įvairių dirbtinės odos ir 15 baldinio audinio atspalvių.

CHILL4YOU sėdmaišiai yra saugūs vaikams ir suaugusiems. Mūsų baldinių audinių asortimentas atitinka tarptautinį ekologinį standartą OEKO-TEX® arba Europos REACH direktyvą ir yra atitinkamai sertifikuotas. Tai reiškia, kad audinių sudėtyje nėra kenksmingų medžiagų ir alergenų.

Siūlės

Kad sėdmaišis būtų naudojamas ilgai – kiekviena siūlė siuvama dviguba, taip pat, kaip ir džinsiniai drabužiai, todėl siūlės yra labai atsparios. Siuvimui naudojame poliesterio siūlus, ypač tinkančius dirbtinei odai ir baldiniam audiniui.

Viršutinė danga

Audinio dangos sėdmaišius lengva valyti – baltomis granulėmis pripildytas elastingas maišas yra apvelkamas viršutine danga.  Viršutinė danga yra lengvai nuimama, kad būtų galima ją išskalbti.

Užtrauktukai

CHILL4YOU sėdmaišiai saugiai uždaromi dvejais užtrauktukais. Rūpestingos mūsų siuvėjos užtrauktukus įsiuva taip, kad jo užsegimas būtų giliai viduje. Vadinasi, apsauga yra dviguba. Taip pat pasirūpinome, kad užtrauktukas nebraižytų grindų.

Sėdmaišių užpildas

Viena pagrindinių sėdmaišio dalių yra užpildas. Mūsų sėdmaišius pripildome mažomis, apie 3–5 mm putų polistireno granulėmis – tai geriausias sėdmaišių pripildymo sprendimas. Kad sėdmaišius būtų lengviau prižiūrėti, mažosios granulės yra patalpinamos atskirame iš elastingo audinio pagamintame pamušaliniame maiše.
Šias granules 90% sudaro oras, todėl su laiku, naudojant sėdmaišį, jos susispaudžia, tampa mažesnės. Todėl visus sėdmaišius po pirmųjų 8–12 mėnesių naudojimo reikės papildyti. Sėdmaišių užpildo galite įsigyti čia.

Garantija

 • Visiems CHILL4YOU ® gamintojo sėdmaišiams – nuo pirkimo momento suteikiama 24 mėnesių garantija.
 • Garantija galioja prekės kokybės trūkumams, atsiradusiems dėl gamintojo kaltės, pavyzdžiui, gaminys neatitinka prekės aprašymo ar neturi jam numatytų funkcijų, negalimas jo naudojimas.
 • Garantija galioja visoms sėdmaišio detalėms, išskyrus granules, kurios sėdmaišio ar sėdmaišio naudojimo metu susispaudžia. Granulės mažėja dėl joms tenkančio spaudimo, ir tai yra įprastas reiškinys.
 • Įsigiję sėdmaišį, būtinai jį išpakuokite, nelaikykite uždaroje pakuotėje. Transportuojant pufą, dėl temperatūros svyravimų gali susidaryti drėgmė (kondensatas), todėl gavus pakuotę, ją reikia atidaryti.
 • Garantija netaikoma mechaniniams pažeidimams, atsiradusiems dėl netinkamo ir neteisingo naudojimo, taip pat dėl pirkėjo kaltės.
 • Gaminio savybių pokyčiai, atsiradę jo naudojimo laiku, ir natūralus nusidėvėjimas nelaikomi kokybės defektu.
 • Visas su grąžinamų prekių transportavimu susijusias išlaidas (pakuotės, transporto) dengia klientas.

Grąžinimas

 • Pagal LT vartotojų apsaugos norminius aktus, internetu įsigytas prekes Jūs galite grąžinti per 14 dienų nuo pirkimo momento.
 • Apie prekių grąžinimo ketinimą Jūs turite pareikšti aiškų pageidavimą, rašydami el. paštu: info@chill4you.lt. Laišką išsiųskite iki pasibaigs atsisakymo teisių pasibaigimo terminas.
 • Grąžinat prekes, Jūs turite užtikrinti atitinkamą transportavimo pakuotę, kad gaminys būtų saugiai pristatytas į mūsų sandėlį.
 • Visas su grąžinamų prekių transportavimu susijusias išlaidas (pakuotės, transporto) dengia klientas.
 • Deja, mes nepriimsime grąžinamų prekių, jei jos yra personalizuotos kliento pasirinktu siuvinėjimu ar spaudiniu, arba prekė yra pažeista dėl kliento kaltės.
 • Per 5 dienas po prekės grąžinimo SIA „BIG RED“ grąžins sumokėtus pinigus.

Sėdmaišių pristatymas

icons

Greitai

 • DPD kurjeris pristatys sėdmaišį į bet kurią Lietuvos vietą.
 • Pristatymas užtruks 3-4 darbo dienas, mes atsiūsime patvirtinimą.
 • Kad pristatymas vyktų sklandžiai, labai svarbu užsakymo metu nurodyti Jūsų vardą, tikslų pristatymo adresą ir telefono numerį.
 • Pristatymo dieną su Jumis susisieks kurjerio atstovas dėl tikslaus pristatymo laiko. Kurjerio paslaugos teikiamos darbo dienomis nuo 8:00 iki 18:00 val.
icons

Nemokamas pristatymas​​

 • NEMOKAMAS pristatymas į Jūsų namus!
 • Jūsų patogumui, už papildomą 9,99 EUR mokestį pristatymas galimas ir šeštadieniais. Ši paslauga galioja Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Marijampolėje, Tauragėje, Telšiuose, Utenoje.
 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS tik užsakant sėdmaišius.

  Pristatymo kainos SĖDMAIŠIŲ UŽPILDAMS:

  1 – 3 užpildo pakuotės – 5 €
  daugiau nei 4 užpildo pakuotės – 8 €

icons

Saugus ir patogus pirkimas

 • Už sėdmaišius galite atsiskaityti 3 patogiais būdais:

Klientų atsiliepimai

Kliento įvertinimas 5 balai iš 5 (Facebook)
5/5
Laura Tenyte-Klimasauskiene
Laura Tenyte-Klimasauskiene
@tenyteklimasauskiene
Read More
Laaaabai nuostabi prekė. Mano 6 ir 4 metų vaikai sutelpa dviese ❤😘 net vyras sako tai mūsų pats geriausias pirkinys kokį esame pirkę vaikams. Mūsų alyvuogės spalvos, odinis, sėdmaišis. Esame laaabai laimingi jį įsigiję. Ačiū Jums už puikų bendravimą iki prekės pristatymo ir po pristatymo.Prekė atvežta į namus sutartą datą. Labai viskas puiku. Kokybė tikrai nuostabi. Rekomenduojame visiems ❤
Virginija Siugzdiniene
Virginija Siugzdiniene
@virginija.siugzdiniene.3
Read More
Žaibiškas pristatymas netgi esant milžiniškomis darbo apkrovomis, Operatyvus informacijos teikimas. Prekė labai kokybiška ir patraukli. Ačiū vadybininkui p. Virmantui už bendradarbiavimą.
Kristina Dobrovolskienė
Kristina Dobrovolskienė
@kristina.dobrovolskiene.56
Read More
Greitas pristatymas ir prekės už patrauklią kainą
Previous
Next

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Skaitykite daugiau – slapukų politika