Klasikinis sėdmaišis vaikams L IDEAL

iš skysčius ir nešvarumus atstumiančio audinio

109.00 87.00

- 20%

Klasikinis sėdmaišis vaikams L IDEAL

iš skysčius ir nešvarumus atstumiančio audinio

109.00 87.00

Spalva
Išvalyti

Nemokamas pristatymas

Iki jūsų namų

Garantija – 24 mėnesių!

Naudojame rūpestingai patikrintas, aukščiausios kokybės medžiagas

Pagaminta Lietuvai

Su meile

Išorinis užvalkalas – skysčius ir nešvarumus atstumiantis audinys
Vidinis maišas – granulėmis pripildytas vidinis maišas, kad išorinį apvalkalą būtų galima nuimti ir išskalbti
Užpildas – putų polistireno granulės (~180l)
Dvigubos siūlės – moderni išvaizda ir neprilygstamas tvirtumas
Saugus uždarymas – paslėpti ir rūpestingai įsiūti užtrauktukai – vaikai neatidarys
Patogus – suaugusiems ir aukštaūgiams

Tinka naudoti viduje:

 • namuose – svetainėje, miegamajame…
 • viešose vietose – biuruose, konferencijų salėse, svečių namuose, viešbučiuose…
Size icons centred product

70 cm

Size icons centred product

70 cm

Size icons centred product

80 cm

ICONSKG

3.5 kg

Sėdmaišis L IDEAL pagamintas iš skysčius ir nešvarumus atstumiančio audinio. Nebereikės nerimauti dėl sėdmaišio valymo! Naujos kartos baldinis audinys IDEAL yra padengtas ypatingu nano dalelių sluoksniu, neleidžiančiu skysčiui ir nešvarumams patekti į audinį. Jei sutepsite audinį, lengvai išvalysite net vyno ir flomasterių dėmes.Žiūrėkite šį vaizdo įrašą:

L IDEAL – pritaikyti mažiausiems patogumų vertintojams (vaikams iki 10-ies metų). Jis minkštas, lengvas, patogiai perkeliamas į bet kurią vietą namuose. Šie sėdmaišiai yra 6-ių įvairių spalvų, todėl tinkamiausią susiras ir berniukai, ir mergaitės.

L IDEAL – iš tvirto baldinio audinio pagamintas pufas. Sėdmaišio išorinis užvalkalas lengvai nuimamas, jei reikia skalbti. Granulės lieka atskirame vidiniame maiše.

L IDEAL – specialiai sukurtas saugumui:

 • Uždarymas: visi pufai yra su 2 užtrauktukais, rūpestingai paslėptais, kad vaikai neatidarytų.
 • Dvigubos siūlės – sėdmaišis atlaikys ir šuolius ant jo.

Sėdmaišį išskirtiniu padarys išsiuvinėtas jubiliato vardas arba palinkėjimas, spausdintas įmonės ar prekių ženklas.

✔ Tinka tiek suaugusiems, tiek paaugliams

✔ Lengvas – jį paprasta perkelti į kitą vietą

✔ Atsparus – bus naudojamas ilgus metus

✔ Didelis – ant sėdmaišio galima prisėsti ir su vaiku

✔ Ergonomiškas – ypatingas sėdmaišių užpildas prisitaiko prie kūno, puikiai palaiko pavargusią nugarą ir leidžia jai pailsėti

✔ Jį galima naudoti ir namuose, ir įvairiose viešosiose vietose – biuruose, konferencijų salėse, viešbučiuose…

✔ Gera dovana brangiam žmogui

✔ Saugus baldas vaikams – neturi aštrių kampų

 1. Viršutinė danga: viršutinė sėdmaišių danga COZY, TREND, IDEAL yra pagaminta iš minkšto ir maloniai liečiamo baldinio audinio. Viršutinė danga lengvai nuimama ir plaunama.
 2. Vidinis maišas:  iš elastingos medžiagos pagamintame vidiniame maiše talpinamas užpildas, todėl sėdmaišis prisitaiko prie reikiamos formos.
 3. Užpildas: Sėdmaišiai yra užpildyti mažomis, 3–5 mm skersmens putų polistireno granulėmis, kurios puikiai prisitaiko prie Jūsų kūno.

IDEAL baldų audinys

Baldinis audinys IDEAL įtiks reikliausiems patogumų mėgėjams, jis yra labai minkštas ir malonus liesti, taip pat turi puikią savybę – jis atstumia drėgmę ir neleidžia nešvarumams patekti į jo vidų, kaip ir dirbtinė oda. Be to, audinys yra pralaidus orui.

Audinį IDEAL dengia ypatingas nano dalelių apsauginis sluoksnis, atstumiantis skysčius ir lėtinantis jų įsiskverbimą. Ant sėdmaišio išlieta kava, vynas ar vanduo neįsigeria, bet kaip gyvsidabris nuteka, nepalikdamas pėdsakų. Nuo audinio lengvai nusivalo net tušinuko ir flomasterių žymės, tad neprireiks jo nešti į chemines valyklas. Todėl jis idealiai tiks ne tik svetainei, bet ir vaikų kambariui.

Baldinis audinys IDEAL yra tankus ir tvirtas, jis pasižymi dideliu atsparumu. Iš šio audinio pagamintus sėdmaišius galite talpinti net intensyviai naudojamose viešosiose vietose. Tai reiškia, kad net po dešimties metų naudojimo namuose, šie sėdmaišiai atrodys kaip nauji.

Audinys IDEAL pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų, todėl yra atsparus ir tarnaus ilgus metus. Jo sudėtyje nėra alergijas sukeliančių ar kenksmingų medžiagų. Tai patvirtina tarptautinis OEKO-TEX® sertifikatas, taip pat jis atitinka Europos REACH direktyvą.

Audinys skirtas naudojimui vidaus patalpose.

Privalumai

 • Lengvai prižiūrimas – atsparus drėgmei ir nešvarumams.

 • Tarnaus ilgai – tvirtas ir minkštas.

 • Saugus vaikams ir gyvūnams – sudėtyje nėra kenksmingų medžiagų, sertifikuotas OEKO-TEX®.

 • Šiuolaikiškas dizainas.

Audinys specifikacija:

Medžiaga: baldinis audinys  (100% poliesteris)
Svoris:  390 g/m2 +/- 5%
Atspari medžiaga (ISO 12947-2): 90 000 – 100 000 cikli
Spalvų atsparumas saulės spinduliams (ISO 105 B02): 5
Skalbti rankomis

IDEAL baldinis audinys priežiūra:

Sėdmaišiai, kurios yra pagamintos iš baldų audinio yra skirtos naudoti patalpose. Jo išorinį korpusą lengva nuimti ir nuplauti. Granulės lieka atskirame vidiniame maišelyje.

✔ Nuplaukite rankomis

❌ Nebalinkite

❌ Nedžiovinkite džiovintuve

❌ Negalima geležies

❌ Negalima valyti sausai

CHILL4YOU® – neprilygstamos kokybės sėdmaišiai

Gražūs ir atsparūs audiniai​

CHILL4YOU savo sėdmaišius siuva tik iš rūpestingai patikrintų medžiagų. Jos yra tankios ir atsparios, kad sėdmaišiai būtų naudojami ilgai bei patikimai, džiugintų savo patogumu ir didelius, ir mažus.

Platus pasirinkimas – Jums tinkamos spalvos pasirinkimui siūlome 15 įvairių dirbtinės odos ir 15 baldinio audinio atspalvių.

CHILL4YOU sėdmaišiai yra saugūs vaikams ir suaugusiems. Mūsų baldinių audinių asortimentas atitinka tarptautinį ekologinį standartą OEKO-TEX® arba Europos REACH direktyvą ir yra atitinkamai sertifikuotas. Tai reiškia, kad audinių sudėtyje nėra kenksmingų medžiagų ir alergenų.

Siūlės

Kad sėdmaišis būtų naudojamas ilgai – kiekviena siūlė siuvama dviguba, taip pat, kaip ir džinsiniai drabužiai, todėl siūlės yra labai atsparios. Siuvimui naudojame poliesterio siūlus, ypač tinkančius dirbtinei odai ir baldiniam audiniui.

Viršutinė danga

Audinio dangos sėdmaišius lengva valyti – baltomis granulėmis pripildytas elastingas maišas yra apvelkamas viršutine danga.  Viršutinė danga yra lengvai nuimama, kad būtų galima ją išskalbti.

Užtrauktukai

CHILL4YOU sėdmaišiai saugiai uždaromi dvejais užtrauktukais. Rūpestingos mūsų siuvėjos užtrauktukus įsiuva taip, kad jo užsegimas būtų giliai viduje. Vadinasi, apsauga yra dviguba. Taip pat pasirūpinome, kad užtrauktukas nebraižytų grindų.

Sėdmaišių užpildas

Viena pagrindinių sėdmaišio dalių yra užpildas. Mūsų sėdmaišius pripildome mažomis, apie 3–5 mm putų polistireno granulėmis – tai geriausias sėdmaišių pripildymo sprendimas. Kad sėdmaišius būtų lengviau prižiūrėti, mažosios granulės yra patalpinamos atskirame iš elastingo audinio pagamintame pamušaliniame maiše.
Šias granules 90% sudaro oras, todėl su laiku, naudojant sėdmaišį, jos susispaudžia, tampa mažesnės. Todėl visus sėdmaišius po pirmųjų 8–12 mėnesių naudojimo reikės papildyti. Sėdmaišių užpildo galite įsigyti čia.

Garantija

 • Visiems CHILL4YOU ® gamintojo sėdmaišiams – nuo pirkimo momento suteikiama 24 mėnesių garantija.
 • Garantija galioja prekės kokybės trūkumams, atsiradusiems dėl gamintojo kaltės, pavyzdžiui, gaminys neatitinka prekės aprašymo ar neturi jam numatytų funkcijų, negalimas jo naudojimas.
 • Garantija galioja visoms sėdmaišio detalėms, išskyrus granules, kurios sėdmaišio ar sėdmaišio naudojimo metu susispaudžia. Granulės mažėja dėl joms tenkančio spaudimo, ir tai yra įprastas reiškinys.
 • Įsigiję sėdmaišį, būtinai jį išpakuokite, nelaikykite uždaroje pakuotėje. Transportuojant pufą, dėl temperatūros svyravimų gali susidaryti drėgmė (kondensatas), todėl gavus pakuotę, ją reikia atidaryti.
 • Garantija netaikoma mechaniniams pažeidimams, atsiradusiems dėl netinkamo ir neteisingo naudojimo, taip pat dėl pirkėjo kaltės.
 • Gaminio savybių pokyčiai, atsiradę jo naudojimo laiku, ir natūralus nusidėvėjimas nelaikomi kokybės defektu.
 • Visas su grąžinamų prekių transportavimu susijusias išlaidas (pakuotės, transporto) dengia klientas.

Grąžinimas

 • Pagal LT vartotojų apsaugos norminius aktus, internetu įsigytas prekes Jūs galite grąžinti per 14 dienų nuo pirkimo momento.
 • Apie prekių grąžinimo ketinimą Jūs turite pareikšti aiškų pageidavimą, rašydami el. paštu: info@chill4you.lt. Laišką išsiųskite iki pasibaigs atsisakymo teisių pasibaigimo terminas.
 • Grąžinat prekes, Jūs turite užtikrinti atitinkamą transportavimo pakuotę, kad gaminys būtų saugiai pristatytas į mūsų sandėlį.
 • Visas su grąžinamų prekių transportavimu susijusias išlaidas (pakuotės, transporto) dengia klientas.
 • Deja, mes nepriimsime grąžinamų prekių, jei jos yra personalizuotos kliento pasirinktu siuvinėjimu ar spaudiniu, arba prekė yra pažeista dėl kliento kaltės.
 • Per 5 dienas po prekės grąžinimo SIA „BIG RED“ grąžins sumokėtus pinigus.

Sėdmaišių pristatymas

icons

Greitai

 • DPD kurjeris pristatys sėdmaišį į bet kurią Lietuvos vietą.
 • Pristatymas užtruks 3-4 darbo dienas, mes atsiūsime patvirtinimą.
 • Kad pristatymas vyktų sklandžiai, labai svarbu užsakymo metu nurodyti Jūsų vardą, tikslų pristatymo adresą ir telefono numerį.
 • Pristatymo dieną su Jumis susisieks kurjerio atstovas dėl tikslaus pristatymo laiko. Kurjerio paslaugos teikiamos darbo dienomis nuo 8:00 iki 18:00 val.
icons

Nemokamas pristatymas​​

 • NEMOKAMAS pristatymas į Jūsų namus!
 • Jūsų patogumui, už papildomą 9,99 EUR mokestį pristatymas galimas ir šeštadieniais. Ši paslauga galioja Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Marijampolėje, Tauragėje, Telšiuose, Utenoje.
 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS tik užsakant sėdmaišius.

  Pristatymo kainos SĖDMAIŠIŲ UŽPILDAMS:

  1 – 3 užpildo pakuotės – 5 €
  daugiau nei 4 užpildo pakuotės – 8 €

icons

Saugus ir patogus pirkimas

 • Už sėdmaišius galite atsiskaityti 3 patogiais būdais:

Klientų atsiliepimai

Kliento įvertinimas 5 balai iš 5 (Facebook)
5/5
Laura Tenyte-Klimasauskiene
Laura Tenyte-Klimasauskiene
@tenyteklimasauskiene
Read More
Laaaabai nuostabi prekė. Mano 6 ir 4 metų vaikai sutelpa dviese ❤😘 net vyras sako tai mūsų pats geriausias pirkinys kokį esame pirkę vaikams. Mūsų alyvuogės spalvos, odinis, sėdmaišis. Esame laaabai laimingi jį įsigiję. Ačiū Jums už puikų bendravimą iki prekės pristatymo ir po pristatymo.Prekė atvežta į namus sutartą datą. Labai viskas puiku. Kokybė tikrai nuostabi. Rekomenduojame visiems ❤
Virginija Siugzdiniene
Virginija Siugzdiniene
@virginija.siugzdiniene.3
Read More
Žaibiškas pristatymas netgi esant milžiniškomis darbo apkrovomis, Operatyvus informacijos teikimas. Prekė labai kokybiška ir patraukli. Ačiū vadybininkui p. Virmantui už bendradarbiavimą.
Kristina Dobrovolskienė
Kristina Dobrovolskienė
@kristina.dobrovolskiene.56
Read More
Greitas pristatymas ir prekės už patrauklią kainą
Previous
Next

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Skaitykite daugiau – slapukų politika