Sėdmaišis vaikams BUNNY VIVA

iš velvetinio audinio

115.00 95.00

- 17%

Sėdmaišis vaikams BUNNY VIVA

iš velvetinio audinio

115.00 95.00

Spalva
Išvalyti

Nemokamas pristatymas

Iki jūsų namų

Garantija – 24 mėnesių!

Naudojame rūpestingai patikrintas, aukščiausios kokybės medžiagas

Pagaminta Lietuvai

Su meile

Išorinis užvalkalas – velvetinis audinys
Užpildas – putų polistireno granulės (~130l)
Dvigubos siūlės – moderni išvaizda ir neprilygstamas tvirtumas
Saugus uždarymas – paslėpti ir rūpestingai įsiūti užtrauktukai – vaikai neatidarys
Patogus – vaikams

Tinka naudoti viduje:

 • namuose – svetainėje, miegamajame, vaikų kambaryje…
 • viešose vietose – mokyklose, bibliotekose, vaikų darželiuose, kavinėse…
Size icons centred product DONE

55 cm

Size icons centred product DONE

60 cm

Size icons centred product DONE

70 cm

ICONSKG

3.5 kg

Naujasis BUNNY sėdmaišis įkvėptas linksmo ir juokingo animacinių filmų personažo. Jis tinka jauniausiems komforto mėgėjams (iki 12 metų), nes yra minkštas ir gali būti lengvai perkeliamas į bet kurią Jūsų būsto vietą.

BUNNY VIVA gaminamas iš velveto audinio.

BUNNY TREND – specialiai sukurtas saugumui:

 • Uždarymas: visi sėdmaišiai yra su 2 užtrauktukais, rūpestingai paslėptais, kad vaikai neatidarytų.
 • Dvigubos siūlės – sėdmaišis atlaikys ir šuolius ant jo.

✔ Tinka vaikams ir paaugliams

✔ Atsparus – bus naudojamas ilgus metus

✔ Lengvas – vaikai patogiai perkels juos į bet kurią vietą

✔ Nuostabi dovana mažajam išdykėliui

✔ Saugus baldas vaikams – neturi aštrių kampų

 1. Išorinė danga: Sėdmaišio danga yra pagaminta iš veliūrinio audinio. Viršutinė danga saugiai uždaroma 2 užtrauktukais – neatsidarys netyčia. Todėl sėdmaišis yra saugus vaikams.
 2. Užpildas: Sėdmaišiai yra užpildyti mažomis, 3–5 mm skersmens putų polistireno granulėmis, kurios puikiai prisitaiko prie Jūsų kūno.

VIVA velvetinis baldų audinys

 • VIVA yra modernus ir minkštas velvetinis audinys, skirtas visiems, kurie vertina komfortą ir stilių. Aksominė šio audinio tekstūra suteiks jums jaukumo ir malonumo pojūtį. Tvirta konstrukcija ir aukšta VIVA audinio kokybė užtikrina, kad šiuo sėdmaišiu galėsite džiaugtis ilgai. Nesvarbu, kaip dažnai jį naudosite, jis vis tiek atrodys kaip naujas.
 • VIVA velvetinis audinys yra įvairių spalvų. Galite rinktis iš 10 skirtingų atspalvių, kurie puikiai derėtų prie jūsų namų interjero. Audinio spalvos yra sodrios ir patvarios, todėl sėdmaišis atrodys kaip naujas net po daugelio skalbimų. VIVA velvetinis audinys nepaliks abejingo nė vieno, norinčio savo namams suteikti naują komforto ir stiliaus dimensiją.
 • VIVA audinys pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų, todėl yra patvarus ir tarnaus daugelį metų. Jame nėra jokių alergizuojančių ar kenksmingų medžiagų, tai patvirtina tarptautinis OEKO-TEXⓇ sertifikatas ir jis atitinka Europos REACH direktyvą.
 • Audinys yra skirtas naudoti vidaus patalpose.

Privalumai

 • Minkštas ir malonus liesti

 • Storas ir patvarus

 • Netrūkinėjantis paviršius

 • Kvėpuojantis audinys

 • Draugiškas naminiams gyvūnėliams

 • Galima skalbti

Audinys specifikacija:

Medžiaga: 100% poliesteris
Svoris:  380 g/m2 +/- 5%
Atspari medžiaga (ISO 12947-2): 100 000 cikli
Spalvų atsparumas saulės spinduliams (ISO 105 B02): 4-5
Skalbti rankomis

VIVA velvelinio audinio priežiūra:

 

Sėdmaišiai iš velvetinio audinio, skirti naudoti vidaus patalpose.Jo išorinė dalis lengvai nusiima, ją galima skalbti, o granulės lieka vidiniame maiše.

✔ Skalbimas rankomis

✔ Galima lyginti žemoje temperatūroje.

✔ Galima valyti sausuoju būdu.

❌ Nebalinti

❌ Nedžiovinti skalbimo mašinoje.

CHILL4YOU® – neprilygstamos kokybės sėdmaišiai

Gražūs ir atsparūs audiniai​

CHILL4YOU savo sėdmaišius siuva tik iš rūpestingai patikrintų medžiagų. Jos yra tankios ir atsparios, kad sėdmaišiai būtų naudojami ilgai bei patikimai, džiugintų savo patogumu ir didelius, ir mažus.

Platus pasirinkimas – Jums tinkamos spalvos pasirinkimui siūlome 15 įvairių dirbtinės odos ir 15 baldinio audinio atspalvių.

CHILL4YOU sėdmaišiai yra saugūs vaikams ir suaugusiems. Mūsų baldinių audinių asortimentas atitinka tarptautinį ekologinį standartą OEKO-TEX® arba Europos REACH direktyvą ir yra atitinkamai sertifikuotas. Tai reiškia, kad audinių sudėtyje nėra kenksmingų medžiagų ir alergenų.

Siūlės

Kad sėdmaišis būtų naudojamas ilgai – kiekviena siūlė siuvama dviguba, taip pat, kaip ir džinsiniai drabužiai, todėl siūlės yra labai atsparios. Siuvimui naudojame poliesterio siūlus, ypač tinkančius dirbtinei odai ir baldiniam audiniui.

Viršutinė danga

Audinio dangos sėdmaišius lengva valyti – baltomis granulėmis pripildytas elastingas maišas yra apvelkamas viršutine danga.  Viršutinė danga yra lengvai nuimama, kad būtų galima ją išskalbti.

Užtrauktukai

CHILL4YOU sėdmaišiai saugiai uždaromi dvejais užtrauktukais. Rūpestingos mūsų siuvėjos užtrauktukus įsiuva taip, kad jo užsegimas būtų giliai viduje. Vadinasi, apsauga yra dviguba. Taip pat pasirūpinome, kad užtrauktukas nebraižytų grindų.

Sėdmaišių užpildas

Viena pagrindinių sėdmaišio dalių yra užpildas. Mūsų sėdmaišius pripildome mažomis, apie 3–5 mm putų polistireno granulėmis – tai geriausias sėdmaišių pripildymo sprendimas. Kad sėdmaišius būtų lengviau prižiūrėti, mažosios granulės yra patalpinamos atskirame iš elastingo audinio pagamintame pamušaliniame maiše.
Šias granules 90% sudaro oras, todėl su laiku, naudojant sėdmaišį, jos susispaudžia, tampa mažesnės. Todėl visus sėdmaišius po pirmųjų 8–12 mėnesių naudojimo reikės papildyti. Sėdmaišių užpildo galite įsigyti čia.

Garantija

 • Visiems CHILL4YOU ® gamintojo sėdmaišiams – nuo pirkimo momento suteikiama 24 mėnesių garantija.
 • Garantija galioja prekės kokybės trūkumams, atsiradusiems dėl gamintojo kaltės, pavyzdžiui, gaminys neatitinka prekės aprašymo ar neturi jam numatytų funkcijų, negalimas jo naudojimas.
 • Garantija galioja visoms sėdmaišio detalėms, išskyrus granules, kurios sėdmaišio ar sėdmaišio naudojimo metu susispaudžia. Granulės mažėja dėl joms tenkančio spaudimo, ir tai yra įprastas reiškinys.
 • Įsigiję sėdmaišį, būtinai jį išpakuokite, nelaikykite uždaroje pakuotėje. Transportuojant pufą, dėl temperatūros svyravimų gali susidaryti drėgmė (kondensatas), todėl gavus pakuotę, ją reikia atidaryti.
 • Garantija netaikoma mechaniniams pažeidimams, atsiradusiems dėl netinkamo ir neteisingo naudojimo, taip pat dėl pirkėjo kaltės.
 • Gaminio savybių pokyčiai, atsiradę jo naudojimo laiku, ir natūralus nusidėvėjimas nelaikomi kokybės defektu.
 • Visas su grąžinamų prekių transportavimu susijusias išlaidas (pakuotės, transporto) dengia klientas.

Grąžinimas

 • Pagal LT vartotojų apsaugos norminius aktus, internetu įsigytas prekes Jūs galite grąžinti per 14 dienų nuo pirkimo momento.
 • Apie prekių grąžinimo ketinimą Jūs turite pareikšti aiškų pageidavimą, rašydami el. paštu: info@chill4you.lt. Laišką išsiųskite iki pasibaigs atsisakymo teisių pasibaigimo terminas.
 • Grąžinat prekes, Jūs turite užtikrinti atitinkamą transportavimo pakuotę, kad gaminys būtų saugiai pristatytas į mūsų sandėlį.
 • Visas su grąžinamų prekių transportavimu susijusias išlaidas (pakuotės, transporto) dengia klientas.
 • Deja, mes nepriimsime grąžinamų prekių, jei jos yra personalizuotos kliento pasirinktu siuvinėjimu ar spaudiniu, arba prekė yra pažeista dėl kliento kaltės.
 • Per 5 dienas po prekės grąžinimo SIA „BIG RED“ grąžins sumokėtus pinigus.

Sėdmaišių pristatymas

icons

Greitai

 • DPD kurjeris pristatys sėdmaišį į bet kurią Lietuvos vietą.
 • Pristatymas užtruks 3-4 darbo dienas, mes atsiūsime patvirtinimą.
 • Kad pristatymas vyktų sklandžiai, labai svarbu užsakymo metu nurodyti Jūsų vardą, tikslų pristatymo adresą ir telefono numerį.
 • Pristatymo dieną su Jumis susisieks kurjerio atstovas dėl tikslaus pristatymo laiko. Kurjerio paslaugos teikiamos darbo dienomis nuo 8:00 iki 18:00 val.
icons

Nemokamas pristatymas​​

 • NEMOKAMAS pristatymas į Jūsų namus!
 • Jūsų patogumui, už papildomą 9,99 EUR mokestį pristatymas galimas ir šeštadieniais. Ši paslauga galioja Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Marijampolėje, Tauragėje, Telšiuose, Utenoje.
 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS tik užsakant sėdmaišius.

  Pristatymo kainos SĖDMAIŠIŲ UŽPILDAMS:

  1 – 3 užpildo pakuotės – 5 €
  daugiau nei 4 užpildo pakuotės – 8 €

icons

Saugus ir patogus pirkimas

 • Už sėdmaišius galite atsiskaityti 3 patogiais būdais:

Klientų atsiliepimai

Kliento įvertinimas 5 balai iš 5 (Facebook)
5/5
Laura Tenyte-Klimasauskiene
Laura Tenyte-Klimasauskiene
@tenyteklimasauskiene
Read More
Laaaabai nuostabi prekė. Mano 6 ir 4 metų vaikai sutelpa dviese ❤😘 net vyras sako tai mūsų pats geriausias pirkinys kokį esame pirkę vaikams. Mūsų alyvuogės spalvos, odinis, sėdmaišis. Esame laaabai laimingi jį įsigiję. Ačiū Jums už puikų bendravimą iki prekės pristatymo ir po pristatymo.Prekė atvežta į namus sutartą datą. Labai viskas puiku. Kokybė tikrai nuostabi. Rekomenduojame visiems ❤
Virginija Siugzdiniene
Virginija Siugzdiniene
@virginija.siugzdiniene.3
Read More
Žaibiškas pristatymas netgi esant milžiniškomis darbo apkrovomis, Operatyvus informacijos teikimas. Prekė labai kokybiška ir patraukli. Ačiū vadybininkui p. Virmantui už bendradarbiavimą.
Kristina Dobrovolskienė
Kristina Dobrovolskienė
@kristina.dobrovolskiene.56
Read More
Greitas pristatymas ir prekės už patrauklią kainą
Previous
Next

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Skaitykite daugiau – slapukų politika